Nowości Lego City

Z zestawów klocków Lego City  można stworzyć przede wszystkim pojazdy oraz sceny z życia mieszkańców miast. Ulice miast to miejsca, gdzie można spotkać różne ciekawe postaci: policjanta, strażaka, kierowcę samochodu, operatora koparki… Zestawy te są przewidziane dla dzieci w wieku od lat czterech.

Nowości Lego City 2022

  • Stacja kolejowa – w zestawie jest stacja biletowa, mała kawiarnia, peron. Zapory kolejowe, oczekujący na przejazd niebieski autobus, ciężarówka oraz platforma na torach. Zestaw dla dzieci od siedmiu lat.
  • Pociąg towarowy – jest to zestaw rozbudowany, zawiera ponad tysiąc elementów. Samych torów są 33 elementy. Ponadto lokomotywa, różnego typu wagony towarowe. jest też towar do przewiezienia: żywność, kaktusy, nawet samochody! Kolekcję uzupełnia sześć figurek oraz kołowy podnośnik do ładowania towaru. Fantastyczna zabawa dla chłopców i dziewczynek od 7 lat.
  • Pociąg ekspresowy – zawiera ponad 750 elementów. Sześć figurek, lokomotywa, wagony, rower, wózek inwalidzki. W pociągu jest nawet wagon restauracyjny. W zestawie są 24 elementy torów. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 7 lat.
  • Kurnik – jest to zestaw łatwiejszy, przeznaczony dla dzieci od pięciu lat. Składa się ze 101 części. W zestawie mały kurnik, na czerwonym dachu znajduje się wiatrowskaz. Jest figurka rolnika i jego quad, skrzynia do przewozu jajek oraz dwie kury i dwa jajka. To dość prosty zestaw, ale dla przedszkolaka świetna zabawa.
  • Furgonetka farmera – to kolejny zestaw z 2022 roku dla dzieci młodszych, od pięciu lat. Składa się z około 300 części. jest tu samochód dostawczy, na jego dachu marchewka, fragment pola z kukurydzą i marchewką. Uzupełnieniem kompletu są trzy figurki i królik.
  • Zwierzęta hodowlane – to jeszcze prostszy zestaw, poradzą sobie z nim już dzieci czteroletnie. Ponad 200 elementów: mała szklarnia, budynek gospodarczy, traktor. Zestaw uzupełniają trzy figurki oraz zwierzątka: krowa z cielaczkiem, prosiątko, świnka, owca z małą owieczką.

To tylko niektóre propozycje Lego city 2022 (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online). Jest ich znacznie więcej. Zdecydowanie jest w czym wybierać.